Ligging
Dit hotel bevindt zich in Brela, direct aan het strand.
Hotelfaciliteiten
Aan de receptie in de ontvangstruimte staat het vriendelijke personeel de gasten met raad en daad bij. Een bagagedepot en een kluis behoren tot de faciliteiten van het hotel. In de openbare ruimtes is Wi-Fi verkrijgbaar. Op het terrein van het verblijf bevinden zich een mooie tuin en een fraaie speelplaats. Wie met de auto komt, kan hem op het parkeerterrein van het hotel parkeren. Tot de aangeboden faciliteiten behoren een kinderopvang, een autoverhuur, een medische dienst, een transferservice, roomservice, een wasservice, een muntwasserette, een hotelarts en een eigen shuttlebus. Sportieve gasten die het omliggende landschap op de fiets willen verkennen, zullen de fietsverhuur op prijs stellen. Ter ondersteuning van het zakendoen is een fax voorhanden.
Kamers
In de kamers zijn airconditioning en verwarming voorhanden. De meeste kamers beschikken over een balkon. Voor de jongste gasten staan kinderbedjes klaar. Bovendien zijn een kluis en een minibar beschikbaar. Een telefoon, satelliettelevisie en Wi-Fi (kosteloos) ronden het serviceaanbod af. In de badkamer, van een douche voorzien, vinden de gasten een föhn en een telefoon. Het hotel beschikt over niet-rokerskamers.
Sport/entertainment
Binnen- en buitenzwembaden zijn uitstekend geschikt voor een paar uurtjes aquarobics training en actieve ontspanning. Echt optimaal van de vakantie genieten kan op het zonneterras met ligstoelen en parasols. Aan de bar bij het zwembad worden verfrissende drankjes aangeboden. Wie lekker wil bewegen, kan van fietsen/mountainbiken en basketbal genieten. Met waterskiën, jetskiën, waterfietsen, bananenboot varen en aquafitness voelen zich ook watersportliefhebbers helemaal op hun gemak. De gasten in het verblijf beschikken over vele indoorsportmogelijkheden zoals bijvoorbeeld yoga, gymnastiek en aerobics. In het hotel worden diverse wellnessaanbiedingen zoals bijvoorbeeld spa, sauna, een stoombad, een schoonheidssalon, massagebehandelingen en een zonnebank aangeboden. Kinderen kunnen in de miniclub spelen en in de minidisco dansen en zingen. Copyright GIATA 2004 – 2025. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 126404
Eten en drinken
Het horecagedeelte is uitgerust met een restaurant en een bar. Er kan halfpension worden geboekt. Iedere dag worden ontbijt en diner geserveerd. Op speciaal verzoek biedt het hotel vegetarische gerechten aan.
Creditcards
Het verblijf accepteert MasterCard als betaalmiddel.
8: dagen

