Luxe 8 persoons Lodge op de Zandstuve nabij Hardenberg

ov133-vakantiehuis-overijssel-rheeze-61c2ee553f7f6

Deze luxe achtpersoons Lodge staat op Vakantiedorp de Zandstuve. Het kindvriendelijke Kampeerdorp ligt in de buurt van het Overijsselse Hardenberg bij het dorp Rheeze. Voor jong en oud is hier van alles te beleven en te doen: Theater, uitgebreid animatieprogramma, subtropisch zwembad, buiten zwembad met superglijbaan, speelkasteel, speeltuinen, snackbar, restaurant etc. etc. Een verblijf op de Zandstuve is bij voorbaat al geslaagd. De omgeving van de Zandstuve is ook al zo veelzijdig. Zo heb je Wildlands Zoo in Emmen, Attractiepark Slagharen, Plopsaland in Coevoerden, maar ook het Vechtdal is een verademing om doorheen te fietsen of te wandelen. Op 10 minuten afstand van de Zandstuve is er een grote recreatieplas de Oldemeijer met een mooi strandje. Kom en geniet!

Je vind in deze accommodatie een gezellig ingerichte woonkamer met eethoek en zithoek met TV. De ruime open keuken heeft onder andere een vaatwasser, koelkast met vriesvak, gasfornuis, waterkoker, magnetron, filter- en Nespresso koffiezetapparaat en voldoende serviesgoed. Er zijn vier slaapkamers. Eén met een tweepersoonsbed, één met twee eenpersoonsbedden, één met een stapelbed en een verhoogde bedstee voor twee personen. Verder is er een ruime badkamer, douche en wastafel. Er is een separaat toilet. Buiten is er een heerlijke overdekte veranda met loungeset.

Activiteiten

Over het park

Het kindervriendelijke Kampeerdorp de Zandstuve ligt in de buurt van het Overijsselse Hardenberg bij het dorp Rheeze. Voor jong en oud is hier van alles te beleven en te doen: theater, uitgebreid animatieprogramma, subtropisch zwembad, buiten zwembad met superglijbaan, speelkasteel, speeltuinen, snackbar, restaurant en meer! Een verblijf op de Zandstuve is bij voorbaat al geslaagd. De omgeving van de Zandstuve is ook al zo veelzijdig. Zo heb je Wildlands Zoo in Emmen, Attractiepark Slagharen, Plopsaland in Coevoerden, maar ook het Vechtdal is een verademing om doorheen te fietsen of te wandelen. Op 10 minuten afstand van de Zandstuve is er een grote recreatieplas de Oldemeijer met een mooi strandje. Kom en geniet!

Omgeving

Faciliteiten:
Magnetron,Koelkast,Vaatwasser,Zwembad op park (open lucht),Zwembad op park (overdekt),Tuin

Samenvatting

Max 8 personen
Vanaf € 343,20

Meer Vakantiehuizen

001_23-1247_000_005
€ 469,00
Denemarken
, Hvide Sande
001_75-4511_000_005
€ 470,00
Denemarken
, Tranekær
001_51-3036_000_005
€ 469,00
Denemarken
, Grenaa