Deze knusse safaritent bij Camping Reiler biedt een unieke glampingervaring waarbij comfort en natuur naadloos samenkomen. Met sfeervolle houten accenten en een oprolbare voorkant ervaar je het echte buitengevoel, maar geniet je toch van het gemak van thuis. De tent is ingericht met twee comfortabele eenpersoonsbedden, compleet met dekbedden en kussens, zodat je helemaal kunt ontspannen. Buiten nodigt de gezellige veranda met een zonnescherm en tuinmeubilair uit om te genieten van de frisse lucht en rust. Hoewel er geen elektriciteit of sanitaire voorzieningen aanwezig zijn, is deze Duo Lodge ideaal voor reizigers die op zoek zijn naar een rustige tussenstop midden in de natuur.
Camping Reiler in Luxemburg is de perfecte uitvalsbasis voor een vakantie vol avontuur, natuur en ontspanning. Terwijl kinderen zich vermaken met sport en spel, kunnen volwassenen tot rust komen bij de visvijver of de vele wandel- en fietsroutes ontdekken die de omgeving te bieden heeft. De sfeervolle faciliteiten en goed uitgeruste safari-tenten zorgen voor een onvergetelijke vakantie.
De omgeving biedt volop mogelijkheden om verliefd te worden op de regio. Van het verkennen van betoverende kastelen en rijke cultuur tot het bewonderen van de prachtige natuur in Müllerthal. Ook het Eifelpark met dieren en plezier ligt dichtbij en liefhebbers van lekker eten kunnen genieten van de heerlijke smaken van Luxemburg.
Home » Niet gecategoriseerd » Luxemburg Kanton Clerf «Duo safaritent»
Luxemburg Kanton Clerf «Duo safaritent»



