Le Grand Massif Flaine Résidence Cassiopee

Residence_Cassiopee

Comfortabele appartementen, dichtbij de skiliften in Flaine Forum!

Résidence Cassiopee heeft een top ligging in Flaine Forum, op ca. 260 meter van de Grand Platieres skilift en de piste. Je vindt het centrum met wat restaurants en gezellige bars op loopafstand. Na het skiën kan je je materiaal opbergen in de skiberging. Je kunt gebruik maken van de gratis Wi-Fi.

In Résidence Cassiopee bevinden zich meerdere soorten appartementen. Elk appartement is uitgerust met minimaal 1 badkamer met bad of douche, een toilet, een keuken met kookplaten, koelkast, een oven of magnetron en soms ook een vaatwasser. Verder is er een tv, een balkon en in alle gevallen zijn er in de woonkamer minimaal 2 slaapplaatsen op bedbanken. In de slaapkamers of slaapcabines zijn er of een 2-persoonsbed of een stapelbed. 

In de prijstabel zie je welke specifieke appartementen er beschikbaar zijn in deze résidence. Als je op een prijs klikt zie je in de rechterbalk alle informatie over dat specifieke appartement en rechtsboven de betreffende foto´s.

Je verblijft hier op basis van logies.

Inclusief skipas: Ja

Aantal dagen: 7

Samenvatting

Max 8 personen
Vanaf € 469,00

Meer Wintersport

Les_Chalets_des_Cimes_2
€ 315,00
Frankrijk
, La Toussuire
no_image2
€ 728,00
Zwitserland
, La Tzoumaz
Les_Chalets_de_La_Toussuire_9
€ 315,00
Frankrijk
, La Toussuire