Les Deux Alpes 3600 Chalet Le Ponton

Chalet_Le_Ponton

Prima chalet voor 12 personen in Les Deux Alpes 1650 met eigen zwembad en sauna!

Maximaal 12 personen, 5 slaapkamers, 4 badkamers (ca. 130 m2)
(met privé zwembad en sauna)

Chalet Le Ponton is rustig gelegen in het zuiden van Les Deux Alpes (achter Place de Vénosc). De skilift bevindt zich op ca. 350 meter afstand en het centrum op ca. 400 meter afstand. Er is een skibushalte op slechts 80 meter van het chalet. Direct naast het chalet ligt Chalet Le Soleil Levant. Deze chalets kunnen samen worden gehuurd voor maximaal 24 personen.

Dit chalet bestaat uit 2 verdiepingen (duplex) en heeft een leuke, authentieke inrichting. Er is een knusse woonkamer met televisie. De eetkamer en de keuken zijn aansluitend aan de woonkamer. De keuken beschikt o.a. over een keramische kookplaat, magnetron, oven, raclette, koelkast en vaatwasser. Tevens is er in dit chalet Wi-Fi beschikbaar.

Er zijn 5 slaapkamers, 4 badkamers en 3 toiletten in Chalet Le Ponton:

  • 1 slaapkamer met 2 1-persoonsbedden 
  • 2 slaapkamers met 2 1-persoonsbedden, balkon
  • 2 slaapkamers met 1-persoonsbed en een stapelbed

Voor de ontspanning beschik je over een eigen verwarmd & overdekt zwembad (6×3,5m) en een sauna! Het materiaal kun je opbergen in de skiberging en op 150 meter van het chalet kun je parkeren. Daarnaast beschikt het chalet over een ruim terras en balkon.

Het verblijf is op basis van logies.

Inclusief skipas: Ja

Aantal dagen: 7

Samenvatting

Max 12 personen
Vanaf € 382,00

Meer Wintersport

49763787-Original
€ 1.554,83
Italië
, Rasun
44522410-Original
€ 646,51
Frankrijk
, Flaine
40190514-Original
€ 656,58
Frankrijk
, Vaujany