Zeer centraal gelegen, prima appartementen met directe toegang tot de piste van Val Thorens!
Centraal gelegen in Val Thorens, met diverse winkels en restaurants om de hoek, bevinden zich de knusse appartementen van Chalet Diamant. Doordat je vanaf de appartementen direct toegang tot de piste hebt, is dit de perfecte verblijfslocatie voor de fanatieke wintersporter.
In Chalet Diamant bevinden zich enkele soorten appartementen. Elk appartement is uitgerust met minimaal 1 badkamer met ligbad of douche, minimaal 1 toilet, een keukentje met 2 of 4 kookplaten, koelkast, vaak met oven of magnetron, koffiezetapparaat en vaak ook een vaatwasmachine, een eethoek en meestal een balkon. In alle gevallen zijn er in de woonkamer 2 slaapplaatsen op bedbanken en in de slaapkamers en slaapcabines 2 losse bedden of een 2-persoonsbed of een stapelbed.
Je verblijft hier op basis van logies.
Van 24 april tot en met 30 april 2027 verblijf je midden in de gezelligheid van Dutchweek Val Thorens! Vanuit Summit Travel bieden we nu ook de passe-partout tickets aan voor Dutchweek Festival (feestjes in La Folie Douce, Le Monde, Le Malaysia en Jackie. Je kunt de Dutchweek Festival tickets binnenkort bijboeken. Tijdens Dutchweek Festival kun je ook deelnemen aan Nederlandse skilessen van SkiDiscovery!
Inclusief skipas: Ja
Aantal dagen: 7



