Prima appartementencomplex in de wijk Péclet: vlakbij centrum en piste van Val Thorens.
Résidence Les Trois Vallées ligt in de wijk Péclet en heeft een gunstige ligging in Val Thorens. De residence ligt op ca. 50 meter afstand van de piste en in het centrum van Val Thorens. Winkelcentrum Péclet ligt tegenover de residence.
De appartementen in Résidence Les Trois Vallées zijn uitgerust met minimaal 1 badkamer met ligbad of douche, minimaal 1 toilet, een keukentje met 2 of 4 kookplaten, koelkast, vaak met oven of magnetron en vaak ook een vaatwasmachine, een eethoek en meestal een balkon. In alle gevallen zijn er in de woonkamer 2 slaapplaatsen op een bedbank en in de slaapkamer 2 losse bedden of een 2-persoonsbed of een stapelbed.
In de prijstabel zie je welke specifieke appartementen er beschikbaar zijn in deze résidence. Als je op een prijs klikt zie je in de rechterbalk alle informatie over dat specifieke appartement en rechtsboven de betreffende foto´s.
Je verblijft hier op basis van logies.
Van 24 april tot en met 30 april 2027 verblijf je midden in de gezelligheid van Dutchweek Val Thorens! Vanuit Summit Travel bieden we nu ook de passe-partout tickets aan voor Dutchweek Festival (feestjes in La Folie Douce, Le Monde, Le Malaysia en Jackie. Je kunt de Dutchweek Festival tickets binnenkort bijboeken.
Inclusief skipas: Ja
Aantal dagen: 7



