Zeeland Ruim 4-persoonschalet op een minicamping in Aagtekerke

ze1189-vakantiehuis-zeeland-aagtekerke-62f0bbb2118fc

Verken de omgeving vanuit dit ruim opgezette chalet op een minicamping in Aagtekerke! Stap op de fiets of in de auto en ontdek de mooiste plekjes via de vele uitgestippelde fiets- en wandelroutes.Binnen15 minuten fietst u naar Westkapelle, waar u vervolgens over de vijf kilometer lange Zeedijk wandelt of aan de waterkant geniet. Strijk neer op een gezellig terras of beklim de vuurtoren voor een prachtig uitzicht.In slechts tien minuten bereikt u Domburg, dé badplaats waar u kunt winkelen, geniet van sfeervolle restaurants of ontspant op het strand.Ook Middelburg is een bezoekje waard! Deze sfeervolle stad ademt geschiedenis en charme. Dwaal door de smalle steegjes en ontdek verborgen pleinen. Op de Markt en de Dam wacht het bruisende stadsleven op u. Geniet van de vele cafés, restaurants en boetiekjes of shop in de gezellige winkelstraten. Bezienswaardigheden zoals de Abdij, het Zeeuws Museum, het Stadhuis en de Lange Jan zijn zeker de moeite waard. Elke donderdag kunt u bovendien struinen over de markt, vol verse producten, kleding en andere leuke snuisterijen.Kortom, een heerlijke en rustige plek om Zeeland te ontdekken!

U stapt binnen in de stijlvol ingerichte woonkamer, voorzien van een comfortabele zithoek met televisie en een ruime eettafel met plaats voor vier personen. De open keuken is volledig uitgerust met een vierpits-kookplaat, een Senseo-apparaat, een waterkoker, een combimagnetron en een koelkast met vriesvak.Het chalet heeft twee slaapkamers. De ouderslaapkamer beschikt over een tweepersoonsbed, terwijl de tweede slaapkamer is ingericht met twee eenpersoonsbedden. Bij aankomst zijn de bedden voor u opgemaakt.De badkamer is voorzien van een douche, een toilet en een wastafel.Via de schuifdeur stapt u op uw eigen terras. Hier is het ’s middags als ’s avonds heerlijk genieten van de zon in uw loungeset. Op het terrein is een ruime speeltuin waar kinderen heerlijk kunnen spelen.

Op het mooie Zeeuwse eiland Walcheren vindt u bijzondere natuur en schone stranden. Er zijn vele fietsmogelijkheden, pittoreske dorpjes, gezellige restaurants en naast de vele watersportactiviteiten zijn er ook genoeg indoor activiteiten. Middelburg, Serooskerke en Veere zijn zeker een bezoek waard, dit zijn prachtige typisch Walcherse plaatsen waar u volop kunt genieten van de oude huizen en karakteristieke boerderijen. Verdiep u in geschiedenis van de streek bij Deltapark Neeltje Jans. Leer er over de watersnoodramp van 1953 en de bouw van de Deltawerken. U kunt er ook genieten van het waterpark, rondvaarten en een heuse Oosterschelde Safari maken.

Vaatwasser

Faciliteiten:
Vaatwasser

Samenvatting

Max 4 personen
Vanaf € 522,20

Meer Vakantiehuizen

001_11-0436_000_005
€ 417,00
Denemarken
, Hjørring
001_26-1037_000_005
€ 417,00
Denemarken
, Blåvand
001_72-4628_000_005
€ 418,00
Denemarken
, Otterup