Frankrijk La Plagne Hotel Rhododendrons

39104397-Original

Vrijwel direct aan de blauwe piste

In het sneeuwzekere Plagne 1800 heeft Hotel Rhododendrons een ideale ligging, op nog geen 30 meter van de blauwe piste en met de stoeltjeslift Melezes op minder dan 100 meter. In dit leuke familiehotel word je vriendelijk ontvangen en zal het personeel er alles aan doen om je een heerlijke vakantie te bezorgen. De kamers zijn net als de rest van het hotel traditioneel ingericht, wat voor een sfeervol geheel zorgt. Sommige kamers beschikken over een balkon.

Na een actieve dag op de piste is het fijn om weer even te relaxen. In het restaurant kun je daarna aanschuiven voor een heerlijk diner met een Frans wijntje. Ook ’s ochtends staat er weer een uitgebreid ontbijt klaar. Zo ben je weer goed voorbereid voor een nieuwe dag in de sneeuw.

Wanneer er tijdens jouw wintersport ook andere sportwedstrijden zijn die je wil volgen, kan dit in de Bobsleigh bar. Hier zenden ze alle grote sportevents uit op tv. In deze bar worden ook speciale thema avonden georganiseerd, zoals bijvoorbeeld karaoke en een DJ avond.

afstand tot centrum: plagne 1800 circa 200 meter

Faciliteiten:
receptie (geopend van 10:00 tot 19:00 uur, geopend op aankomstdag(en) van 07:30 tot 19:00 uur)

Samenvatting

Vertrekdatum: 27/02/2025
Max 2 personen
Vanaf € 527,74

Meer Wintersport

Hotel_das_Gastein
€ 399,00
Oostenrijk
, Bad Hofgastein
Alpenlandhof_47
€ 422,00
Oostenrijk
, Bad Kleinkirchheim